S. Siedle & Söhne
Telefon- und Telegrafenwerke OHG

Saksa uksetelefonisüsteemide tootja

TAGASI AVALEHELE

SIEDLE TOOTESARJAD:

SIEDLE STEEL

SIEDLE STEEL on SIEDLE kõige esinduslikum tootesari. Igale objektile kujundatakse oma paneel vastavalt vajaminevale funktsionaalsusele. Paneel  tüüpiliselt tehtud harjatud pinnaviimistlusega 2 mm paksusest
 roostevabast terasest, võimalikud ka muud erinevad pinnatöötlused.

Küsi lisa

SIEDLE CLASSIC

Roostevabast terasest esipaneeliga tootesari, millel lai valik erineva funktsionaalsusega mooduleid, s.h. erinevad postkastimoodulid

Küsi lisa

SIEDLE VARIO

SIEDLE populaarseim tootesari tänu moodulülesehitusele. Enamik mooduleid on 10x 10cm, lisaks mõned suuremad: postkast ja maja numbri paneel alates 10x 30 cm jne. Valige oma majale sobiv arv mooduleid ning nende ümber sobiva suurusega ümbrisraam ja saate omale unikaalse uksepaneeli. Kui põhivärvid ei sobi, saad teha tellimuse RAL värvikataloogi alusel.

Küsi lisa

SIEDLE COMPACT

Kompaktsete mõõtmetega paneelid (korpus roostevabast terasest). Fikseeritud tootevalik: Audiouksetelefonid 1-, 2- ja 4-nupulised, videouksetelefonid 1- ja 2-nupulised. Kõigist mudelitest nii seinasisene kui seinapealne variant saadaval.

Vaata lisa

SIEDLE TOUCH10

Ärimajadele sobiv 10" puutetundliku ekraaniga SIEDLE uksepaneel (esipaneel roostevabast terasest). Tänu aktiivmenüüga ekraanile kohandatav konkreetse kinnistu vajadustele.

Küsi lisa

SIEDLE TEHNOLOOGIAD

SIEDLE 1+n

Analooglahendus kuni 3 klahviga lihtsamatele süsteemidele

SIEDLE-in-Home

Digitaalne juhtmesäästlik süsteem.
Saadaval moodulid kõikidele tootesarjadele. Süsteemis võib olla kuni 256 seadet (uksepaneelid, sisetelefonid jne)

SIEDLE ACCESS

Täisdigitaalne IP-võrgul põhinev süsteem

SIEDLE konfiguraator: kujunda ise sobiv paneel.