JUNG

JUNG F50 KNX toakontroller

Võimas ruumikontroller F50 KNX on meistriklass nii funktsionaalsuselt kui kasutusmugavuseltUus KNX F 50 kompaktne ruumikontroller näitab teile kõike, mida ta saab teha.

Mati Raus

March 30, 2018

Võimas ruumikontroller F50 KNX on meistriklass nii funktsionaalsuselt kui kasutusmugavuselt
Uus KNX F 50 kompaktne ruumikontroller näitab teile kõike, mida ta saab teha. Sellel on valikuvõimalusi ainult toatemperatuuri määramiseks: sisseehitatud temperatuurianduri kaudu; läbi eraldiseisva temperatuurianduri; valikuliselt ühendatud kauganduri kaudu; ja lõpuks, mis tahes teise KNX seadme temperatuurianduri kaudu 2-baidise float-sõnumi abil. Lisaks võib tegeliku temperatuuri saada kontrolleri ekraanil näidatud allikate kombinatsioonist.

Temperatuuri reguleerimine paralleelselt kahes toas
F 50 toa kontroller tagab eksklusiivse toimimise funktsiooni laiendmoodulite abil. Kahe integreeritud temperatuuri regulaatoriga saab seade paralleelselt reguleerida temperatuuri kahes ruumis. Esiteks kohas, kus on paigaldatud kompaktne ruumikontroller, ja ka ühendatud pikendusmooduli abiga kõrvalasuvasse toas. Ühendust laiendusmoodulitega saab realiseerida paindlikult. See võimaldab funktsioone lihtsalt, kiiresti ja odavalt laiendada. Kuna laiendusmooduleid saab paigaldada kuni 30 meetri kaugusele, on kõigi KNX funktsioonide piiramatu kättesaadavus ka (näiteks) naaberruumis. See hõlmab igas ruumis sõltumatut temperatuuri juhtimist.

Mugav töö läbi hästi läbimõeldud seadmete tehnoloogia
See uus JUNG-seade annab ka oma intuitiivse kasutamise lihtsuse. Selle veenev näide on selle suur taustvalgustatud vedelkristallekraan. Kõige olulisemad väärtused ja funktsioonid on näidatud ekraanil, mida saab hõlpsasti lugeda mis tahes nurga alt. Kasutajal on ka võimalus valida individuaalselt programmeerimisfaasi jooksul iga funktsiooni vastavad sümbolid. Funktsioonide jaotust saab veelgi täiustada graafilise tööriistaga märgistatud klahvidega. Sama kehtib ka RGB olekuga LED-ide kohta. Kõiki toakontrolleri klahve võib alternatiivselt määrata nupuanduri või regulaatori funktsioonina.

KNX Compact ruumikontroller on saadaval kahe- ja neljaklahvilise versioonina. Sarnaselt AS-, A-, CD- ja LS-mudelitega, sobib see harmooniliselt ülejäänud elektrilülititega.
Ühendades laiendusmoodulid kompaktse toajuhtimisseadmega, võib funktsioone seadmele lisada vastavalt vajadusele. F 50-le võib pikendusmooduleid võib paigaldada kuni 30 m kaugusele.

Loe järgmist uudist

TAGASI AVALEHELE