Telefonijaamad

OpenScape Business

OpenScape Business on moodne ja tulevikku suunatud "kõik-ühes" sidelahendus, mis on spetsiaalselt kohandatud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadustele. Sobib nii ühe kui mitme asukohaga firmadele.

OpenScape Business unifitseeritud teenustega keskkond pakub nii ühe- kui mitme asikohaga firmadele integreeritult omavahelist kõneteenust, staatuse indikatsiooni, konverentsiteenust, kõnekeskuse teenust, Sõnumsidet, mobiilsuslahendusi, faksiteenus, võimalust integreerida OpenScape Web Collaboration serveriga

OpenScape Business kasutajaliidesteks sobivad analoogtelefonid, klassikalised süsteemitelefonid, DECT telefonid, ISDN-telefonid, IP-telefonid, tarkvaralised telefonid jpm.

Süsteemi maksimaalne suurus autonoomse süsteemina kuni 1500 kasutajat ja OpenScape Business serverite võrgus kuni 2000 kasutajat.

OpenScape Business mudelivalik

  OpenScape Business X1 OpenScape Business X3 OpenScape Business X5 OpenScape Business X8 OpenScape Business S

arvutikapi

variandid

  rack version rack version OSBiz X8.png  

seinapaigaldusega

variandid

OSBiz X1 W.jpg OSBiz X3 W.jpg OSBiz X5 W.jpg    

Tavaserverisse

paigaldatav

        OSBizS3.png

 

Riistvara platvormid

OpenScape Business X1, X3, X5 ja X8 on "Kõik ühes" riistvaralised platvormid (sisaldavad IP-kaughaldust) ja toetavad kuni 500 kas IP, digitaalse (UP0E), ISDN (BRI), analoog (a/b), juhtmevaba (DECT) standardiga kasutajaliidest. Täiemahuliselt on integreeritud UC Smart rakendus (universaalkommunikatsiooniteenused). Linnaühenduseks sobivad nii SIP (LAN), ISDN (BRI ja PRI) ja analoogliinid.