SIEDLE

Made in Germany.

Tavalise  uksekellast erineb tänapäevase hoone külalistele suunatud kommunikatsioonisüsteem oma võimalusterohkusega: külaliste informeerimine ja juhendamine, posti vastuvõtt, valgustus, turvalisus, läbipääsukontroll ja pildi edastus. SIEDLE poolt pakutav lahendus on vaimukalt lihtne: moodulsüsteemid. SIEDLE elektroonikaosa on kogu tootevaliku osas ühtne, erinevatel tootesarjadel on lihtsalt erinev välisviimistlus. Kõik uksepaneelid ja sisetelefonid ning videopaneelid on võimalik ühtsesse süsteemi ühendada. Olemasolevat süsteemi on lihtne laiendada. 

UKSEPANEELID

STEEL

 

 

 

 

 

Ava tutvustus
Vastavalt kliendi soovidele rätsepatööna valmistatav roostevabast terasest esipaneeliga seinasisene tootesari. Valikus postkastid, audio- ja videouksetelefonid, läbipääsusüsteemid jpm.

CLASSIC

 

Ava tutvustus

SIEDLE CLASSIC tooteseeria sisaldab roostevabast terasest esiplaadiga vaid seinasiseseid mudeleid.

Lingid e-poodi:

Valik läbi seina paigaldatavaid postkaste: CLASSIC läbiv postkast

Valik läbi seina paigaldatavaid postkaste koos audiotelefoni paneeliga: CLASSIC läbiv postkast + audio

VARIO

 

Ava tutvustus

SIEDLE VARIO tooteseeria on moodulsüsteemi tippnäidis. Vario pakub väga suurt valikut seinapealseid ja seinasiseseid ümbrisraame, mida saab komplekteerida erineva funktsionaalsusega moodulitega: audio- ja videouksetelefonid, valgustid, läbipääsusüsteemi moodulid (koodlukud, kaardilugejad, näpujäljelugejad, postkastid jne).

Link e-poodi: VARIO läbiv postkast

 

COMPACT

 

Ava tutvustus

SIEDLE COMPACT seeria valikus on 1, 2, 3 ja 4 nupuga audiopaneelid ning 1 ja 2 nupuga videopaneelid.

Valikus roostevabast terasest korpusega ja plastikust korpusega (värv on signaalvalge).

Mõõtmed:  82 x 226 x 33 mm

SELECT

 

 

 

 

 

Ava tutvustus

SIELDE SELECT on alumiiniumist esipaneelidega seinapealse paigaldusega tootesari. Valikus seinapealne uksetelefoni paneel (audio- ja videovariant; 1, 2 ja 4 nupuga versioon), seinapealne postkast integreeritud uksetelefoniga ja ilma ning numbrivalgusti

Link e-poodi: SELECT postkast koos ja ilma uksetelefonita

TEHNOLOOGIAD

SIEDLE pakub samade uksepaneelide jaoks kolme erineva tehnoloogiaga elektroonikat:

1+n

Ava tutvustus
Klassikaline soodsa hinnaga analoogtehnoloogia. Sobiv kuni 3 nupulistele uksepaneelidele. Ei oma ühendust arvutivõrguga ja veebiseadmetega. Saab ühendada nii SIEDLE siseterminalidega kui ka telefoniliiniga.

In-Home bus

Ava tutvustus
Juhtmesäästlik digitehnoloogia. Uksepaneelid on ühendatud keskkontrolleriga 2 juhtmepaariga, siseterminalid on ühendatud kõik paralleelselt ühele juhtmepaarile. Ühes süsteemis saavad paralleelselt töötada nii klassikalised siseterminalid kui ka IP-seadmed ja nutitelefonid.

Access

Ava tutvustus
IP-põhine uksetelefonisüsteem. Süsteemi kuuluvad uksepaneelid, siseterminalid, arvutid ja nutiseadmed on omavahel ühendatud üle klassikalise Ethernet arvutivõrgu. Eriti sobilik suurematele kinnistutele. Süsteemis võib olla kuni 320 seadet (märtsis 2019 turule tulevas uues versioonis kuni 640 seadet). Näiteks korterelamus saab lisaks igas korteris olevale siseterminalile olla ka näiteks iga korteri kohta 3 personaalse parooli ja kasutajakontoga nutitelefoni rakendust. Olemas täisvereline liides KNX hooneautomaatikaga: samas nutitelefoni rakendusest saad tüürida ka hooneautomaatikat (uksed, valgustid jne)

SISETERMINALID

BASIC telefonid

Uue disainiga tooteseeria.

Lihtne kasutada, lihtne paigaldada (Siedle Plug+Play).

Valikus 2 mudelit:

AIB150-0 (värv: signaalvalge) - audiotelefon:

 

VIB150-0 (värv: signaalvalge) - videouksetelefon:

Link e-poodi: Siedle Komplektid

STANDARD telefonid

 

COMFORT telefonid

VIDEOPANEELID

MUUD VÄLJUNDID

BASIC AUDIO komplektid

Tootekood: SET CAB 850-x

Värv: signaalvalge

BASIC VIDEO komplektid

Tootekood: SET CVB 850-x

Värv: signaalvalge

COMPACT AUDIO komplektid

Tootekood: SET CA 812-x W

Värv: signaalvalge